Понад 3000 бійців АТО отримали землю на Дніпропетровщині

Здебільшого, це наділи для особистого селянського господарства.

Ще більше 5 тисяч військових оформлюють необхідні документи. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Без ходіння по кабінетах оформити документи на землю бійці можуть за допомогою «Єдиного вікна». Швидко й обирають ділянку - в спеціальному атласі вільних земель. Ми максимально спростили процедуру отримання наділів для хлопців, і це дало результат. За темпами видачі землі бійцям АТО Дніпропетровщина – перша в Україні. Понад 3 тисячі бійців вже отримали ділянки, більше 5 тисяч оформлюють документи», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Оформити землю учасникам АТО допомагають в «Єдиному вікні». Тут приймають всі необхідні документи, консультують та допомагають отримати ділянки. Відтак хлопцям не потрібно бігати з однієї держустанови до іншої та сидіти в черзі під кабінетами.

Ще один помічник - атлас вільних сільськогосподарських земель, який Дніпропетровщина розробила першою в Україні. В атласі - інформація про вільні ділянки, їх основні характеристики та місце розташування. Щоб обрати ділянку, хлопцям не потрібно нікуди їхати, можна просто скористатися атласом. Він є в «Єдиному вікні».

«Намагався оформити ділянку під індивідуальне садівництво самостійно. Виникли проблеми з розробкою проекту, через це з однієї установи до іншої «футболили» майже 1,5 роки. Коли вже практично зневірився, звернувся до «єдиного вікна». Його працівники одразу взялися за мою справу, всі питання вирішили самі. Зараз процес оформлення документів вже завершився. Побачив реальний результат, тож звернувся до «єдиного вікна» знову. Тепер мені допомагають оформити ділянку під особисте селянське господарство», - розповів свою історію боєць 93-ї бригади Володимир Плахотнік.

Отримати консультацію та подати документи на землю захисники можуть в «Єдиному вікні» з оформлення землі для бійців АТО за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214. Демобілізованим необхідно приходити з паспортом, ідентифікаційним кодом, посвідченням учасника бойових дій, за можливістю - довідкою про участь в АТО.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини