Поліція шукає замовників нападу на Гандзюк

Наразі правоохоронці затримали п'ятьох осіб, підозрюваних у скоєнні цього злочину: троє взяті під варту, ще двом, які дають покази і співпрацюють зі слідством, суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Про це сьогодні, 18 жовтня, повідомив перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін під час оперативного заслуховування щодо розслідування у справі херсонської громадської активістки  Катерини Гандзюк.

За словами В’ячеслава Аброськіна, наразі слідство розглядає дві основні версії нападу: професійна діяльність Катерини Гандзюк на посаді виконуючої обов’язки керівника апарату Херсонської міської ради та друга версія – активна громадянська позиція, а також її  громадська та політична діяльність як активіста. 

Правоохоронці встановили п’ятьох осіб, причетних до вчинення злочину.  Серед них – організатор, пособники, виконавець та водій. Троє учасників злочину, які не були виконавцями та організаторами, а - саме водій та пособник - пішли на співпрацю зі слідством та дають покази. З ними в рамках слідчих дій вже проведено слідчий експеримент.  

Оскільки ці громадяни надають максимальну допомогу в розслідуванні і співпрацюють зі слідством, судом було прийнято рішення про обрання запобіжного заходу для них у вигляді цілодобового домашнього арешту з використанням радіоприладу для відстеження (браслет). 
Стосовно організатора та виконавця обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

«У нас є всі необхідні докази по пособниках, виконавцях і організатору. Наразі ми відпрацьовуємо версії у напрямку встановлення замовників та посередників у вчиненні цього злочину», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Досудове слідство у справі Катерини Гандзюк триває.

Департамент комунікації. Національної поліції України.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини