Полісмен, який сам на сам стримував розлючений натовп під час штурму Капітолію, отримав високу нагороду

Поліцейському Капітолію Ежену Гудмену, який сам на сам протистояв натовпу прихильників Трампа у будівлі, присудили золоту медаль Конгресу - одну з найвищих цивільних нагород.

Як пише Washington Post, за таке рішення одностайно проголосували сенатори, завершуючи четвертий день слухань у справі імпічменту Трампа. 

Особливою заслугою Гудмена вважають те, що він зумів відвернути увагу людей на себе і відвести подалі від входу до палати Сенату, де на той час ще перебували члени Конгресу. Також він встиг вчасно завернути сенатора Мітта Ромні, який під час евакуації помилково рушив коридором назустріч прихильникам Трампа.

"Ми побачили нові відеоматеріали, які показали спокій попри тиск, хоробрість під час виконання обов’язків, завбачливість в умовах хаосу та готовність зробити себе ціллю розлюченого натовпу, щоб інші могли опинитися у безпеці", - заявив лідер більшості у Сенаті, демократ Чак Шумер. 

"Якби не швидка реакція та хоробрість офіцера Гудмана, зокрема, люди у цій палаті можливо не вийшли б звідси неушкодженими", - зазначив лідер сенаторів-республіканців Мітч Макконелл.

Відеоматеріали з камер безпеки Капітолію, які підготувала команда імпічменту від демократів, свідчать, що у певні моменти натовп був зовсім поруч з членами Конгресу і віцепрезидентом Майком Пенсом.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини