Плоди благодійності

Нове медичне обладнання встановлено в гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні. Ламінарний бокс для приготування високотоксичних хіміопрепаратів (вартістю 33 тисячі гривень) придбано обласним осередком Ліги соціальних працівників України.

Кошти на нього зібрали під час благодійної акції до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги, що в цьому році візначався 8 жовтня. Також до гральної кімнати відділення передали дитячі книжки.
"Ця благодійна акція – яскравий приклад об'єднання Херсонської громади заради справжнього милосердя і допомоги тим, хто цього потребує" – каже Дмитро Муценко, директор Херсонського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Благодійну акцію "Багато хвороб, багато життів, багато голосів" проводили всією громадою у партнерстві з обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласним фондом "Об'єднання", державними установами, громадськими організаціями, бізнесом. Прохання про допомогу хворим дітям підтримали всі райони області, спільними зусиллями зібрано 38,414 гривень. На кошти, що залишилися від купівлі обладнання, придбано знеболювальні засоби для хворих обласного протитуберкульозного диспансеру.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=11280

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини