Перевізників перевірили

Більше двох тижнів працювала робоча група із представників кількох депутатських комісій міськради, ДАІ, податкової, центру зайнятості та міліції.

Депутати склали орієнтовний перелік питань, на які попросили відповісти керівників фірм – цікавились відрахуваннями, сплатою податків, оформленням трудових відносин, контролем здоров`я водіїв та технічного стану автотранспорту.
Як розповів керівник робочої групи Володимир Миколаєнко, виявилося, що всі херсонські фірми-перевізники, які виграють конкурси на обслуговування маршрутів, забезпечують перевезення позиченими машинами, причому, своїх автобусів у фірм в десятки разів менше, ніж у приватнихпідприємців, з якими вони укладають угоди про співпрацю. “Тільки у ВАТ “Херсонське АТП-16527” більш-менш прийнятна ситуація з транспортом, там 79 одиниць власної техніки і 49 залученої, в інших - навпаки: “Ремпобуттехніка” має 15 авто, 110 залучає, “Афганець” всі 35 автобусів залучив, – говорить Володимир Миколаєнко. – І з самими підприємцями-власниками машин відносини договірні. Наприклад, за даними податкової, у фірми “Корнет-Стиль” взагалі 0 працюючих, в “Союз-авто” – троє працівників. Про яку відповідальність екіпажів транспорту може йти мова?”
В усіх фірмах-перевізниках, крім фірми “Союз-авто”, виявилися водії, котрі стоять на обліку в центрі зайнятості і отримують допомогу по безробіттю. Правда, перевізники це заперечують і вже надали інформацію у службу зайнятості для перевірки.
Робоча група незадоволена і ситуацією з перевезеннями в цілому. Вона надала перевізникам свої рекомендації, як виправити становище. Проте, сумніваючись у тому, що рекомендації виконають, члени робочої групи вирішили працювати постійно, створивши міжвідомчу комісію з питань організації транспортних перевезень. Її головою пропонують затвердити профільного віце-мера Юрія Христича. Проект рішення винесли на розгляд постійних комісій міської ради, щоб спробувати затвердити його вже на найближчій сесії.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4903

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини