Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом на Херсонщині

Станом на 21 квітня за весь час боротьби з поширенням короновірусу в Херсонській області вже зафіксовано 72 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. З яких: 1 летальний випадок в Олешківському районі, і 10 людей повністю одужали.

4 особи одужали протягом останньої доби. Усі перебували на самоізоляції під постійним медико-санітарним наглядом. Вони контактували із раніше виявленими хворими на COVID-19.

  • 2 особи з Олешківського району, 1 з яких медичний працівник;
  • 2 особи з Херсона, серед яких 1 дитина.

Впродовж останньої доби виявлено 2 нових випадки у місті Херсон:

  • жінка 66 років;
  • чоловік 75 років.

Хворі вже знаходились у стаціонарах медичних закладів Херсонщини з діагнозом пневмонія. Їх було додатково обстежено методом ПЛР, завдяки чому і вдалося виявити коронавірус. Зараз стан пацієнтів важкий. Їх було госпіталізовано до Херсонської обласної інфекційної лікарні. Вони отримують кисень, підключення до апарату ШВЛ не потребують.

Наразі встановлюється коло контактних осіб та медичних працівників для проведення ПЛР досліджень.

Деякі обмежувальні карантинні заходи будуть продовжені. На час поминальних днів – з 20 квітня до 03 травня – кладовища в області закриті для відвідування громадянами та проведення поминальних заходів. Дозволяється тільки проведення обрядів поховань із дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту. Прошу всіх із розумінням ставитись до карантинних заходів.

Про це повідомляє Юрій Гусєв на сторінці у Фейсбук.

Хворих на ГРВІ із середнім та тяжким перебігом хвороби буде обстежено на COVID-19 методом ПЛР. Таке рішення було прийнято на засіданні ТЕБ та НС 21 квітня 2020 року. Особливу увагу буде приділено хворим на ГРВІ, які належать до наступних груп ризику: хворі на цукровий діабет, онкохворі, люди похилого віку, люди із серцево-судинними захворюваннями, з хронічною бронхолегеневою патологією, з аутоімунними та імуносупресивними захворюваннями.

Наразі в області у наявності 5 568 тест-систем для проведення першого та другого етапів ПЛР для виявлення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також ви можете відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині за допомогою електронної мапи -

ttps://khoda.gov.ua/index.php….

Триває робота Антикризового штабу Херсонської області. Залучається допомога від меценатів, благодійників та громадських організацій. 19 млн 020 тис. грн вже зібрано за підтримки великого, середнього та малого бізнесу.

З них 3 млн 540 тис. грн залучено у вигляді продовольчого забезпечення та засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення. Роздано 2 668 продуктових пакетів для малозабезпечених верств населення.

Також протягом минулої доби надійшло:

  • 2 648 респіраторів та медичних масок;
  •  286 медичних халатів;
  • 8 000 медичних рукавичок;
  • 1 051 захисні окуляри;
  • 70 літрів дезінфікуючих засобів.

Шановні мешканці Херсонської області! Нагадуємо, що більшість випадків захворювання на COVID-19 в нашій області виникли через контакти з хворими на коронавірус людьми, тож просимо вас дотримуватись усіх умов карантину, рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України та правил особистої гігієни.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини