Одеська залізниця на 20 мільйонів замовила охорону своїх підрозділів

Регіональна філія «Одеська залізниця» провела тендер на послуги охорони об’єктів залізниці, загальною очікуваною вартістю 20,017 млн. грн. без урахування ПДВ. 

Попри активну участь бізнесу в процедурі тендерний комітет відхилив половину учасників і віддав перемогу улюбленцям залізниці, передає сайт Залізниця без корупції.

Закупівля передбачає цілодобову охорону таких об’єктів залізниці як вагонні та локомотивні депо, дистанції колії та енергопостачання й інші виробничі площі підрозділів Одеської залізниці. Тендер було розподілено на 5 лотів, за областями (Одеська, Черкаська, Миколаївська, Херсонська та Кіровоградська).

Загальна кількість об’єктів, які будуть охороняти переможці тендерів – 120. Таким чином послуги охорони одного об’єкта за жовтень-грудень 2018 року складають в середньому близько 170 тисяч гривень або 55 тисяч на місяць.

Пори те, що по кожному з лотів свої пропозиції подали відразу 5 компаній тендерний комітет допустив до аукціону виключно 3 фірми: ТОВ «Т-С-К», ТОВ «Служба безпеки бізнесу» та ТОВ «Олімп-ЮГ».

Пропозиція ТОВ «Антарес 2000» була відхилена через те, що фірма завантажила не всі сторінки квартального звіту (завантажено дані 46 працівників з 80). Інший учасник не завантажив ряд документів.

ТОВ «Олімп-ЮГ» ще в 2016 році потрапила до уваги одеських ЗМІ так як охоронна фірма нібито системно не платила працівникам зарплату, а загалом компанію звинувачували в махінаціях.

«Олімп-ЮГ» також фігурує в кримінальній справі ГПУ щодо можливого ухиляння від сплати податків через фіктивні контракти.

ТОВ «Служба безпеки бізнесу» зареєстрована в житловій багатоповерхівці, в квартирі свого власника – Кузнецова Олександра Вініаміновича (Одеса, провулок Ботанічний, 2-А, квартира 38).

Раніше фірма також співпрацювала з Одеською залізницею.

ТОВ «Т-С-К» прописане в Києві, в невеликому будинку де зареєстровані ще 27 компаній. Раніше ця фірма виграла тендер на охорону столичного вокзалу за 9,5 млн. грн.

Всі 3 допущені учасники не залишилися без перемоги, по черзі розігруючи між собою лоти. Так об’єкти в Одеській області буде охороняти ПП «Олімп-ЮГ», в Черкаській та Кіровоградській областях – ТОВ «Т-С-К», а в Миколаївській та Херсонській – ТОВ «Служба безпеки бізнесу».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини