Невірно написане прізвище ледь не залишило без пенсії жителя Бердичева

В теперішній час, коли для українських чоловіків є критичним вік від 35 до 40 років (саме на цей період життя припадає найбільша кількість смертей), дожити до пенсії – це вже досягнення.

Щоправда, вона куценька, як заячий хвіст, але для деяких жителів міста Бердичева навіть ці копійки можуть стати у нагоді, особливо, якщо стикаєшся з проблемою, коли тобі цю пенсію відмовляються нараховувати по причині… невідповідності однієї літери у прізвищі. Про це пише Бердичів BIZ.

Саме у такій ситуації опинився житель міста Бердичева 1956 року народження, який по досягненню пенсійного віку звернувся до Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області з питання щодо призначення пенсії. Чоловік розпочав свій трудовий шлях у 1977 році водієм, однак посадова особа підприємства, оформляючи трудову книжку, допустила помилку при перекладі прізвища заявника з української на російську, неправильно написавши одну літеру.

Вона мало не коштувала бердичівлянину пенсії, так як працівниками Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області було відмовлено заявнику у зв’язку з невідповідністю прізвища, вказаного у трудовій книжці, з прізвищем у паспорті. Тож для того, щоб підтвердити, що він – це дійсно він, пенсіонеру довелося звертатися до суду для встановлення факту належності йому трудової книжки. Розглянувши усі матеріали справи, суд прийняв рішення на користь позивача.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини