Назвали кращі види чаю для боротьби з гіпертонією

Медики визначили види чаю, які ефективно борються з гіпертонією. Різновиди даного напою можна використовувати в якості комплементарної медицини.

Першим називають зелений чай, так як він володіє значною кількістю корисних властивостей, в тому числі впливає на зменшення ваги тіла. Разом з тим, якщо вживати його три місяці поспіль, знижується артеріальний тиск, причому на 2-3 мм ртутного стовпа.

Чай Улун має китайське походження, він поєднує в собі кращі властивості чорного і зеленого видів. Напій має кілька корисних властивостей і зміцнює серце за рахунок великої кількості антиоксидантів. Разом з тим, при запущеній гіпертонії даний чай не є ефективним, заявляють медики.

Далі слідує напій з гібіскуса. Для зменшення артеріального тиску його потрібно пити протягом шести тижнів, до того ж, він має протиракові властивості.

Замикає перелік класичний чорний чай. При вживанні двох чашок в день відбувається зниження систолічного і артеріального тиску, послаблюється ризик інсульту. Антиоксиданти, що містяться в даному напої, покращують здоров’я не тільки кровоносної системи, але і шлунково-кишкового тракту, зменшується і рівень холестерину.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини