Нац.поліція за 27 мільйонів купила покращену амуніцію «Робокоп» на 80% дорожче, ніж торік

Національна поліція України 26 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Спецпром-Сервіс» індивідуального обмундирування на 26,52 млн грн. 

Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає сайт НашіГроші.

Цьогоріч поставлять 3 200 комплектів протиударного захисту Робокоп Ш315/А (на фото) виробництва харківського ПВП «Технолог» Сергія Прощина на чолі з Юрієм Ткачем у 2018 році по 8 288 грн., які включають сам виріб, три наліпки з написом «ПОЛІЦІЯ», сумку, паспорт, інструкцію і комплект запасних інструментів та приладь.

Гарантійний строк експлуатації має становити три роки, а зберігання – п’ять років.

У листопаді 2017 року поліція замовила ТОВ «Технолог 2000» Юрія Ткача комплекти протиударного захисту Робокоп Ш315/А з річною гарантією експлуатації по 4 569 грн., що на 80% дешевше. Однак тоді до комплекту протиударного захисту не входили наліпки, інструкція та комплект запасних інструментів і приладь.

Між теперішнім і торішнім тендерами виробник «Технолог» вніс чергові зміни в ТУ У 29.1-00237663-68-2003, зокрема було збільшено площу захисту щитків в півтора рази – з 0,71 кв. м до 1,1 кв. м і змінено перелік матеріалів для виготовлення деталей комплекту протиударного захисту (наприклад, поролон ППУ 35-08 за ТУ 6-55-21 замінили на спінений поліетилен за чинною нормативною документацією).

У відкритих джерелах комплекти Робокоп Ш315/А можна знайти по 5 500 грн., проте невідомо, якого року виробництва та чи з урахуванням останніх змін до техумов.

Ціна нинішньої угоди на 0,02% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 26,53 млн грн.

Створений у березні харківський «Спецпром-Сервіс» належить Інні Мастепановій і Юрію Ткачу, який керує виробником «Технолог» і володіє дилером «Технолог 2000».

На підтвердження досвіду переможець подав аналогічні договори від серпня 2018 року:

  • з ТОВ «Торгова група «Градекс» екс-кандидата в патрульну поліцію Києва Євгена Рабчуна щодо комплектів Робокоп Ш315/А за вищою від нинішньої ціною 8 400 грн.
  • з ТОВ «Торговий будинок Азор» Євгенія Нежевела щодо іншого захисту.

Єдиним допущеним конкурентом було харківське ТОВ «Спецтехника-Харьков» Віталія Пригари та Сергія Трубаєва, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Натомість ТОВ «Технолог 3000» тих самих Інни Мастепанової та Юрія Ткача не допустили до аукціону через невідповідність умовам тендерної документації та кваліфікаційним критеріям, не пояснивши причини у протоколі відхилення.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини