Найкорисніші кімнатні рослини

У приміщеннях, де люди проводять багато часу, садоводи радять поставити не менше трьох кімнатних рослин. Вони очищують повітря від пилу й мікробів, збагачують його киснем. Ось підбірка найкорисніших кімнатних рослин.

Хлорофітум – чемпіон з “оздоровлення приміщень”. Поглинає шкідливих гази і неприємні запахи за кілька годин. Діє як очисник повітря. Якщо у горщики покласти активоване вугілля, властивості вазона збільшаться. Ця кімнатна рослина вбиває й шкідливі бактерії.

Герань. Корисні ефірні масла, що виробляє рослина, мають заспокійливу дію. До того ж, вона дезінфікує приміщення й відганяє мух. А ще герань всмоктує вологу й чадний газ.

Лавр корисно тримати в спальні. Цей невеликий вічно-зелений кущик вбиває мікроби й добре впливає на людей із серцево-судинними недугами. Сприятливо діє на кишківник та жовчний міхур.

Алое вночі виділяє кисень і поглинає вуглекислий газ, тому найкраще його вирощувати у спальні. А ще – знімає наелектризованість у квартирі. Крім того – це швидка допомога вдома. Його листки прикладають до ран, а соком лікують застуду.

Сансев'єра, або Тещин язик може знешкоджувати шкідливі речовини і бактерії. До того ж, рослина здатна підвищувати імунітет. Вона добре поглинає запахи. Позитивно впливає на діабетиків та гіпертоніків.

Бегонія – ніжна рослина з маленькими квіточками – здатна знищувати в повітрі стрептококи. Підходить для будь-яких приміщень. Її варто вирощувати в лікарнях, кімнатах літніх людей. Бо вона піднімає життєву енергію і сприяє швидкому одужанню. А ще – допомагає заспокоїтися, знімає напругу.

Лимон – убиває віруси,бореться з небезпечними бактеріями, допомагає при недугах дихальних органів. Є прекрасним засобом від депресії і втоми. Сприяє підвищенню сил. Покращує пам'ять.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини