На третьому сеансі цілитель відбив пацієнту селезінку

Вісім випадків нетрадиційного застосування молотка.

24 жовтня у Дніпровському оперному театрі глядачка Марія Меншикова побила учасника АТО Костянтина Кравченка. В антракті опери "Травіата" Джузеппе Верді вдарила його дерев'яним молотком по голові. Чоловік – командир взводу в полку "Дніпро-1" – в оперу прийшов у формі. Росіянка Меншикова кричала, що українські солдати – "твари, которых нужно убивать". Поліцейські відкрили проти неї провадження за завдання легких тілесних ушкоджень. Костянтинові Кравченку зашили рану gazeta.ua.

1. Підприємець Євген Гон­чаров відкрив у місті Гадяч на Полтавщині музей молотків. Зібрав понад 200 експонатів – дерев'яних, стоматологічних, молотки-кирки, для карбування, ремонту взуття, обробки шкіри, слюсарні, покрівельні, столярні, ковальські, для збивання кедрових шишок. Має опудало риби-молота.

2. Біль у спинах пацієнтів киянин Юрій Главчев лікував молотком. За сеанс брав 200 грн.

"Клав на живіт і бив по спині великим гумовим молотком. За хвилину – 10‑15 ударів. Ноги німіли, спини не відчував. Так лікував міжхребцеву грижу", – каже пацієнт Віктор Бережний. На третьому сеансі цілитель відбив йому селезінку.

3. Бізнесмен Анатолій Заїка з Вінниці розбив молотком свій iPhone6. Фото понівеченого апарата у сміттєвому відрі виставив у соцмережі.

"Хороший iPhone – розбитий iPhone. Або в унітазі", – підписав. Свій вчинок пояснив тим, що смартфон постійно ламався, не приймав дзвінки: "Телефон, яким можна робити все, окрім як дзвонити".

4. "Маніяками-молотками" називали серійних вбивць із Дніпра 19-річних Віктора Саєнка, Ігоря Супрунюка й Олександра Ганжу. Улітку 2007-го вони вбили молотками і арматурою 21 людину. Мріяли стати найманими кілерами. Спочатку катували тварин, 25 червня вперше вбили чоловіка й жінку. Жертв вибирали випадково. Нападали, розбивали голову й утікали. Коштовних речей не забирали.

Супрунюк і Саєнко ув'язнені довічно, Ганжа – на дев'ять років.

5. Лікарі румунського міста Слатина прооперували чоловіка, який засунув собі в анус молоток. Мав закреп, бо з'їв кілограм вишень із кістками. Намагався пробити його скляною ручкою від бокалу, однак та застряла. Молотка застосував, щоб подрібнити скло всередині себе. Операція тривала кілька годин. Чоловік міг померти від ушкоджень і втрати крові.

6. Американський астронавт Девід Скотт 1971 року перевірив на Місяці теорію еквівалентності сил гравітації та інерції. Вчені Галілео Галілей і Альберт Ейнштейн доводили, що під дією гравітації різні за масою тіла з однаковою швидкістю впадуть донизу. Астронавт впустив на поверхню Місяця з однакової висоти молоток і пір'їну сокола. Вони впали одночасно.

7. Ізраїльтянин Еран Кроїтору створив об'ємну інсталяцію "Напад на місто цвяхів" (The Attack on Nail City) – знімок з елементами 3D-дизайну та фотошопу. На ньому молоток із руками й ногами нападає на жителів міста – цвяхів. "Якось подумав, що було б, якби навколишні предмети ожили, – каже Кроїтору. – Так з'явилася ідея обіграти кілька ситуацій з побуту людей".

8. "Лише молотком і зубилом можна розбити страусове яйце. В Австралії це поширена їжа. Яйце має об'єм 25‑40 курячих і важить від 450 до 1800 грамів, – ділиться столичний програміст-мандрівник 31-річний Андрій Бох. – Покладіть яйце страуса на застелену товстим рушником пласку поверхню. Направте зубило на гострий кінець яйця і кілька разів сильно вдарте по ньому молотком. Можна виливати вміст у велику миску і смажити. Яєчнею з одного яйця наїдяться п'ятеро".

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...