МФК «Продексім» починає третє коло з перемоги. ФОТОРЕПОРТАЖ

14 лютого 2022 13:20
1,673

МФК «Продексім» Херсон у першому матчі третього кола української Екстраліги з футзалу приймав команду «Моноліт/Viva-Cup» з Харкова та впевнено переміг.

Чотири швидкі голи херсонців на початку першого тайму вибили харків'ян з гри. Продексім постійно атакував за  шаленої підтримки своїх уболівальників.

Дещо отямившись після перерви, харків'яни пішли в атаку, але вже на першій хвилині другого тайму знову пропускають, але не здаються та наступні три голи забивають саме вони.

На передостанній хвилині матчу «Продексім» ставить крапку. Як підсумок - рахунок на табло 6:3 на користь херсонців.

Гра проти «Моноліт/Viva-Cup» стала дебютною для новачка «Продексіму» бразильця Евертона, який також у цьому матчі забив свій дебютний гол за херсонську команду.

Голи: Зварич 3’, 21’, Даніель 6’, 39’, Микитюк 6’, Евертон 9’, Овсянніков 26’, Калашник 32’, Стаднік 37’.