МФК “Продексім” двічі перемагає АФФК “Суми” у перших матчах плей-офф. ФОТО

15 березня 2021 12:00
951

Херсонський футзальний клуб МФК "Продексім" вдома провів дві стартові зустрічі (13 та 14 березня) в 1/4 плей-офф чемпіонату "Favbet Екстра-ліга" проти АФФК Суми та здобув 2 перемоги.

Після основної сітки Першості України з футзалу “Продексім” зайняв першу сходинку таблиці та мав 46 очок, а сумчани були лише восьмі та мали 16 очок.

Перший матч відбувся майже за повної переваги херсонців. Уже на першій хвилині матчу “Продексім” відкрив рахунок та сам пропустив майже на останній хвилині. Загальний рахунок матчу 6:1 на користь херсонців.

Голи: Білоцерковець 1’, Клаудиньо 5’, 13’, 38’, Моспан 18’, Бессалов 33’ — Катеринин 39’.

У другому матчі лише у додатковий час було виявлено переможця. Херсонці двічі були змушені відіграватися попри те, що мали перевагу. Загальний рахунок 3:2.

Голи: Волянюк 16’, Сорокин 33’, Шотурма 48’ — Игумнов 14’, Зеленский 20’.

Третій матч між командами відбудеться 20 березня у Сумах.

На етапі 1/4 плей-офф чемпіонату “Favbet Екстра-ліга” серія триває до трьох перемог однієї з команд.