Підтримати нас

Медичні працівники Херсонської міської лікарні імені Карабелеша здобули перемогу у спортивних змаганнях

Автор статті
14 вересня 2020 12:00
831
Поширити:

У минулі вихідні медики лікарні імені Євгена Карабелеша ( Херсон) взяли участь у ХІІІ-й Спартакіаді працівників охорони здоров’я Херсонської області.

І вочевидь довели, що можуть бути взірцем здорового способу життя для своїх пацієнтів. Результати красномовно свідчать про спортивну досконалість “карабелешівців”. Серед шести команд-суперниць збірна лікарні виборола першість у змаганнях з футболу і шахів та посіла третє призове місце з шашок і тенісу.

Переможці були нагороджені Кубком і Дипломами, а також позитивом і щирими привітаннями колег.

Відзначимо, що з нагоди Міжнародного дня лікаря до 1 жовтня триває конкурс для пацієнтів «Будь активним, будь рухливим і будеш здоровим!». Тож медики чекають від учасників коротких відео хронометражем 30-40 секунд у горизонтальному форматі, на яких пацієнти займаються улюбленим видом спорту чи роблять будь-які фізичні вправи.

Звертатися можна за адресою: 73000, м.Херсон, проспект Ушакова, 22/1 (на електронних носіях) або на електронну адресу: seaclinic@ukr.net. Телефон для довідок: 0502434132.