Лукашенко про війну України та Росії: "Ми готові включитися в цей конфлікт"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко після зустрічі з українським лідером Петром Порошенком заявив, що його країна готова підключитися до переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі.

За його словами, Мінськ готовий брати участь у врегулюванні конфлікту в рамках домовленості президентів України та Росії.

"Ми готові включитися в цей конфлікт там, де складно і де немає тієї довіри, яка має бути. Ми готові це зробити, тільки заради одного – заради миру ... Цю проблему повинні вирішити ми – три слов'янські народи. Це наша біда і проблема. Не європейці, не американці – ми повинні вирішити цю проблему, щоб вона не була заморожена. Ми не напрошуємося до будь-кого в миротворці або посередники", – сказав Лукашенко.

Також білоруський президент зазначив, що в результаті виття на Донбасі в Білорусь приїхали багато українців. 

"Я не буду називати точну цифру, оскільки вона заперечується, людей, які приїхали до нас після початку цієї війни, але це була не одна тисяча, не один десяток тисяч наших українських братів, та й білорусів, які жили там, та й російських людей , які там жили – росіян", – підкреслив він.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини