Квиток на автобус – почому?

Голова обласної держадміністрації Борис Сіленков пообіцяв передати до правоохоронних органів матеріали, що підтверджують монополізацію ринку внутрішньо- та міжобласних перевезень Херсонщини.

За його словами, він дав доручення своєму заступнику Володимиру Буряченку дослідити це питання. Борис Сіленков упевнений, що тендери на обслуговування маршрутів у 2003 році були проведені на користь тільки “трьох компаній, котрі зараз контролюють 84% ринку автоперевезень”. Між тим, тільки 26 квітня своїм розпорядженням він затвердив нові тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами у міжміському і приміському сполученні в межах регіону. Залежно від класу транспортного засобу встановлена плата у 8 та 10 коп. за 1 пасажиро-кілометр. Для одного місця багажу тариф складає 50 копійок на відстані від одного до ста кілометрів, 1 гривня–більше ста кілометрів.
Дотепер на внутрішньообласних перевезеннях діяли тарифи, затверджені у 1999 році: 6 копійок за кілометр із пасажира. Іще в червні 2005 року перевізники подали обгрунтування необхідності підняти тарифи до облдержадміністрації. Директор ВАТ “Каховське АТП 16506” Володимир Литвиненко тоді розповідав журналістам: “Літр дизпального коштував в 1999-у 1,13 грн., а через п'ять років вже 2,62; бензин А-80 в 1999 р. продавали за 1,35, в 2004 – за 2,69. Піднялися ціни на запчастини, мінімальна зарплата збільшилася, зросли платежі до бюджету і соціальних фондів. За “пільгові перевезення” держава в 2004 році заплатила Каховському АТП 16506 тільки 30%. Автобуси суцільно старі, а на ремонт доводиться брати кредити, за невчасну сплату ще і пеню нараховують.” Перевізники замовили необхідний експертний висновок Торговельно-промислової палати про ціни на нафтопродукти, автотранспорт і шини. Зробили розрахунки тарифів, що мінімально покривають їх витрати. Ціна перевезення одного пасажиро-кілометра у межах Херсона вийшла 12 коп. Антимонопольний комітет не мав претензій до нових тарифів. Але, як у нас часто буває, не так сталося, як гадалося. Тарифи затвердили аж через рік, і збільшили їх не вдвічі, а за цей час пальне й деталі до машин набагато виросли в ціні.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4149

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини