Красный Крест отныне будет взаимодействовать с Нацгвардией Украины

Про це вчора в Головному управлінні НГУ домовилися представники Міжнародного комітету Червоного Хреста та Нацгвардії, а саме з питань розвитку інженерних підрозділів щодо проведення інженерних розмінувань, відділу цивільно-військового співробітництва та лекцій в академії НГУ для курсантів. 

Питання громадської безпеки, медичного забезпечення та розмінування стали на зустрічі основними для обговорення між сторонами. Ініціативу співпраці з Національною гвардією попередньо висловили самі учасники громадського руху. Аргументуючи це тим, що від співпраці Міжнародного комітету Червоного Хреста з військовими структурами в Україні напряму залежить життя людей на лінії розмежування, передає сайт "glavnoe.ua".

«Ми доставляємо харчові продукти, воду, ліки в небезпечні та післякризові зони. Нам важливо не лише інформувати людей про ризики, які їх можуть спіткати, а й про розв’язання проблем: хто і як їм може допомогти, якщо у них немає доступу до представництв – наше завдання сприяти цьому. Нам цікаво бути в команді з гвардією ще й тому, що сьогодні саме вони виконують ту функцію стримання повоєнної травми для населення та на територіях, де велися дії», – сказав координатор відділу з питань збройної небезпеки Комітету Червоного Хреста в Україні Орджан Джованович.

 

Натомість представники Нацгвардії розповіли, що наразі в структурі налагоджують співпрацю з населенням з питань гуманітарної допомоги, як власними силами, так і коштом іноземних партнерів.

Також Нацгвардія інтенсивно навчає фахівців по знешкодженню вибухонебезпечних пристроїв у воді та на суші, готують інженерні підрозділи та кінологічні пари для виявлення мін та вибухівок.

У свою чергу, представники від гвардії висловили зацікавленість до членів комітету з приводу проведення роз’яснювальних тренінгів для курсантів НА НГУ по практичному втіленню Міжнародного гуманітарного права та про обмін форматами взаємодії та допомоги потерпілим на території збройного конфлікту.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини