Кораловий клуб дібрався в села

 

Якщо комусь доведеться побувати у Великоолександрівському районі, то раджу ні в якому разі не потрапляти до районної центральної поліклініки № 30. Чому?
Та тому, що відповіді хворим з елементами ненормативної лексики тут – звичайна річ. А ще можете отримати, наприклад, лікування невідомо від чого і невідомо чим.

...За кілька днів до свята 8 березня я прийшла в районну поліклініку здати кров для своєї вагітної подруги. Лікаря не виявилося на місці.
Робочий день лікарів тут повинен розпочинатися о 8.00, однак вони “сходяться” майже до десятої. (А обідня перерва тут плавно зливається з кінцем робочого дня). Отож лікар-гінеколог з’явився біля дверей свого кабінету ближче до 11 години. Деякі жінки, що вдосвіта приїхали із сіл, до цього часу встигли виспатися, інші розповідали одна одній, хто що привіз лікарю: курочку, молоко чи картоплю...
Дочекавшись черги і пройшовши огляд, подруга показала мені “рецепт” без підпису, печатки, дати – тільки назва якихось “біовітамінів”, що містять, як сказав лікар, чи то “риб’ячі хребці”, чи то “акулячі плавники”. Інші жінки виходили з цього ж кабінету з аналогічними “рецептами” в руках і йшли шукати Міжнародний Кораловий клуб, який, як зазначається в “рецепті”, випускає та реалізує вищезгадані біодобавки. Складалося враження, що медик відкрито підзаробляє на продажу ліків вагітним жінкам. Міжнародний Кораловий клуб ми знайшли тут же, у поліклініці! То була всього-навсього невеличка кімната, заставлена імпортними упаковками сумнівних препаратів, ціни яких коливаються приблизно від семи до ста гривень. Чому їх необхідно вживати вагітним жінкам? І хто знає, наскільки вони безпечні?
Із цими запитаннями ми звернулися до заступника начальника Херсонського обласного управління охорони здоров’я Андрія Пасіки. За його словами, ці біологічні добавки не шкідливі для здоров’я, проте лікарі не мають права реалізовувати їх, бо це не є лікарські засоби. Андрій Пасіка зв’язався по телефону з головним лікарем Великоолександрівської центральної районної лікарні В. Шестакою, який повідомив, що Кораловий клуб має ліцензію на реалізацію препаратів, але лікарю-гінекологу неодноразово заборонялося пропонувати їх пацієнтам. І пообіцяв: якщо таке повториться, Міжнародний Кораловий клуб позбавлять ліцензії. Незрозуміло: якщо “неодноразово заборонялося”, а лікар продовжує торгувати, то скільки ще разів потрібно зловити його на гарячому, щоб облздрав припинив це неподобство?

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=3911

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини