Кому хоче глянути в очі Микола Костяк?

В останній день червня Микола Костяк провів першу свою прес-конференцію в якості голови Херсонської облдержадміністрації. Він ознайомив журналістів із власним баченням розвитку подій на Херсонщині. Не обійшов увагою новий губернатор і проблему, яка вже кілька місяців хвилює городян – долю парка Ювілейний (Дубків).

На запитання нашого кореспондента про те, чи не зможе голова Херсонської облдержадміністрації знайти вже сумнозвісній фірмі “Амстор” інше місце, щоб забудовники не чіпали територію парку “Ювілейний,” Микола Михайлович досить чітко проголосив свою позицію: не треба рушити те, що будували діди.
Парк повинен існувати та розвиватися. Хоча торгівельна мережа “Амстор” є досить відомою в нашій країні, й може бути корисною для економіки міста, тому дійсно необхідно знайти цій фірмі таке місце в Херсоні, яке б влаштувало всіх: і городян, і бізнесменів.
Губернатор підкреслив, що санітарно-епідеміологічна служба не дасть дозволу на будівництво й зараз настав час обговорити ситуацію навколо парку “Ювілейний” більш детально.
На жаль, Микола Михайлович не був таким однозначним в іншому питанні, яке стосувалося фактичної підробки його заяви про необхідність введення мораторію на продажу зелених зон.
Нагадаємо, що в губернаторській заяві, яка була роздана депутатам міської ради на минулій сесії, таємничим чином зник уривок, в якому губернатор згадував корупцію в контексті діяльності депутатського корпусу. Це таємниче зникнення частини тексту з офіційного документу Микола Михайлович прокоментував так: ще йде з’ясування обставин, хтось побоявся, що згадування про корупцію буде прочитане. “Перед тим, як давати оцінки, – сказав херсонський губернатор, – я повинен подивитися в очі цій людині. І вважаю, що цей факт ніколи не повториться. Мене можна обманути лише один раз!”
Хто ця людина, яка насмілилася цензурувати голову Херсонської облдержадміністрації, – Микола Костяк не сказав.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=9245

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини