Княжинський на свободі

Читач пам’ятає: 19 травня Юрій Княжинський був учасником пікету на пл. Свободи і протестував проти продовження професійної діяльності судді Іванищука. А 20 травня його заарештували на 15 діб за постановою суду “за дрібне хуліганство”.

Із понеділка 22 травня біля Апеляційного суду, облдержадміністрації та облпрокуратури щодня відбувалися демонстрації протесту з приводу незаконного, на думку демонстрантів, ув’язнення на 15 діб Юрія Княжинського.
І тільки 29 травня суддя Суворовського райсуду В.Палькова винесла постанову про зміну покарання з 15 діб адмінарешту на 10 діб, пославшись на поганий стан здоров’я батьків Юрія. Того ж дня Юрія звільнили. Лишається незрозумілим, на якій підставі суддя Палькова вдруге розглядала справу, адже за законом це мусила робити або касаційна інстанція, тобто, Апеляційний суд, або могла внести протест прокуратура, чого остання не зробила.
Іще один дивний факт: 25 травня Апеляційний суд в особі першого заступника голови Апеляційного суду С.Лободзінського залишив без змін постанову Суворовського райсуду від 20 травня (суддя В.Палькова). Що ж відбувається в системі судочинства Херсонщини? Чим все ж таки керуються у своїх діях місцеві судді?

P.S. Своїми враженнями від 10-денного перебування у спецприйомнику Юрій Княжинський поділився з журналістами “Вгору”. Його розповідь навряд чи залишить когось байдужим. Читайте про це в наступному номері.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4219

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...