Кіноклуби показуватимуть фільми безкоштовно

Українська дистриб'юторська компанія "Артхаус трафік" безкоштовно надаватиме організаторам некомерційних кіноклубів права на показ стрічок.

Для отримання доступу до фільмів, організаторам кінопоказів потрібно зареєсруватися на спеціально створеній онлайн-платформі. Проект "Артхаус клуб" отримав кілька десятків заявок від кіноклубів і опрацьовує їх.

"До нас досить часто звертаються представники кіноклубів - як комерційних, так і безкоштовних. Ми вирішили впорядкувати цей процес. Представники кіноклубів відтепер мають повну автономність. Їм потрібна лише перевірка у нашого модератора. Довести, що вони дійсно збираються показувати ці фільми на некомерційній основі. Часових рамок у проекту немає. Плануємо з часом розширювати базу фільмів - і не лише за рахунок власного репертуару", - каже прес-аташе компанії "Артхаус трафік" Анастасія Сідельник.

Права на показ безкоштовно зможуть отримати ті кіноклуби, вхід до яких - вільний. Не мають здійснювати продаж напоїв, їжі, книжок та іншої продукції. Має бути відсутня реклама комерційних торговельних марок.

У каталозі дистриб'юторської компанії представлені українські та іноземні стрічки останніх років. Це, зокрема, "Юність" Паоло Соррентіно, "В центрі уваги" Тома Мак-Карті, "Любов" Гаспара Ное, "Плем'я" Мирослава Слабошпицького та інші фільми.

"Артхаус трафік"— український кінодистриб'ютор, котрий перший почав здійснювати в Україні кінопрокат фестивального, авторського, артхаусного кіно. Створений наприкінці 2003 року в Києві. Засновник — Денис Іванов. Сьогодні компанія співпрацює з понад 50 кінотеатрами у всіх великих містах України. Створила мобільну систему артхаусного, "обмеженого" кінопрокату.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Джерело: Gazeta.ua
Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини