Херсонці стали жертвами шахраїв, які пропонували послуги з автоперевезення

Упродовж тижня четверо жителів Херсона стали жертвами шахраїв, які під виглядом водіїв пропонували послуги з автоперевезення у різні міста.

28-річний херсонець в онлайн-сервісі знайшов телефон водія, який набирав пасажирів для поїздки в Одесу і назад. Заявник зателефонував водію і пояснив, що треба забрати родича-моряка з Одеси і привезти в Херсон. Водій погодився і попросив перевести на картку 1400 гривень для заправки автомобіля. Заявник виконав умови, назвав свою адресу, прочекав 2 години, але за ним ніхто так і не приїхав. Водій вимкнув телефон.   

Так само постраждали і 40-річний херсонець з трьома друзями. Чоловіки планували поїхати в Харків для закупівлі товару на ринку. Через онлайн-послугу чоловік зв’язався з водієм і домовився з ним про поїздку в Харків і назад. Водій поставив умову внести передоплату на загальну суму 2250 гривень. Заявник з друзями перерахували гроші на банківський рахунок і поїхали на автовокзал, де їх мав чекати водій. Але в обумовлений час ніхто за ними не приїхав, телефон водія відключений і оголошення було видалене з сайту.

За обома фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини