Херсонці підкорили всю Україну своєю піснею

Херсонська група "Степ" з новою піснею "Дим іде" потрапила до 15ти найкращих україномовних пісень 2017 року.

Фіналістами Національного телепроекту «Українська пісня 2017» стали 15 молодих виконавців з усіх куточків України: від Ужгорода – до Харкова, від Львова – до Донецька, від Тернополя – до Дніпра.

Талановиті співачки, співаки та групи, яких оргкомітет проекту відібрав із близько 300 заявок від представників нової генерації української музики, того дня виступили на «Арені Львів» в одному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими артистами – співачкою Златою Огнєвіч, гуртами «Тартак», «Антитіла» і «Скрябін».

Фіналістами масштабного Телепроекту «Українська пісня 2017» стали виконавці та гурти, які працюють у різних музичних жанрах:«Шосте Чуття», Double Life, Юра Самовілов, Paulman, Натоліч, Jazzforacat, San4ito/de Joker, LUKA, ХАС, VETA Kozakova, My Ree GROUP, а також KOST.band, «Біла Вежа» і Tasha Cruz, а також херсонська група «Степ».

На Львів- Арені херсонці представили увесь південь України та заспівали свою нову пісню "Дим іде". Саме ця пісня і потрапила до 15ти найкращих україномовних пісень 2017 року.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини