Херсонські веслувальники стали на крок ближче до Олімпійських Ігор

04 лютого 2020 15:00
650

З 29 по 31 січня 2020 року в Києві відбувся чемпіонат України з веслування на ергометрах на дистанції 5000 та 2000 метрів.

У змаганнях взяли участь 120 учасників з 7 областей України. Команду Херсонської області представили 23 спортсмени, більшість з яких – вихованці КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради.

Про це повідомляє Херсонська обласна рада.

За результатами дводенних змагань спортсменки ХШВСМ Катерина Дудченко та Наталя Михайлова здобули друге та третє місця відповідно.

Вихованці Школи вищої спортивної майстерності також вибороли срібну та бронзову медалі. Так, серед чоловіків л/в Станіслав Ковальов посів друге місце, а Роман Федоренко – третє.

За результатами змагань 10 спортсменів КЗ «ХШВСМ» ХОР відібралися до основного складу Національної збірної команди України з веслування академічного на навчально-тренувальний збір з спеціальної підготовки в м. Ампоста (Іспанія), який є заключним етапом підготовки до відбору на Олімпійські Ігри.