Херсонські поліцейські-кінологи провели регіональну нараду

У вівторок, 3 березня,на базі кінологічного центру обласного главку поліції відбулась міжвідомча нарада кінологів-силовиків.

Представники поліції, Держприкордонної служби, Національної гвардії України, Херсонського слідчого ізолятору та Чорноморської митниці Держмитслужби обмінялись досвідом і обговорили питання взаємодії між кінологічними службами.

Після наради поліцейські кінологи на практиці продемонстрували навички своїх службових собак. Чотирилапі підопічні слухняно виконували команди, шукали вибухонебезпечні предмети та наркотичні засоби. Також поліцейські показали колегам дії собак під час затримання умовного злочинця.

"Наш кінологічний центр один з найбільших у Херсонській області. Тут навчають кінологів усіх районних підрозділів поліції та тренують собак для майбутньої служби, зазначив начальник кінологічного центру обласного главку поліції Сергій Питько. - Співпраця силових відомств сприяє об'єднанню зусиль та допоможе у протидії правопорушень та розкритті злочинів у нашому регіоні".

Відділ комунікацій Херсонської поліції

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини