Херсонські підприємці влаштували акцію протесту перед “карантином вихідного дня”. Фоторепортаж

Херсонські підприємці влаштували акцію протесту перед “карантином вихідного дня”. Фоторепортаж

Взявши до уваги стрімке поширення коронавірусної інфекції (в Україні вже кожен день кількість нових випадків зараження перевалює за 10 тисяч), уряд вирішив відновити посилення карантинних заходів.

У тому числі це стосується підприємництва. Зокрема, міністр охорони здоров'я Максим Степанов підкреслив, що з 13 листопада в країні потрібно ввести так званий "карантин вихідного дня" для об'єктів підприємницької діяльності, таких, як кафе і ресторани, хостели, фітнес-клуби, боулінги і таке інше. Під "карантином вихідного дня" розуміється час з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, поки всі перераховані вище і подібні до них заклади повинні бути закриті.

Не варто дивуватися, що такі пропозиції уряду викликали масовий протест у бізнесменів. Ще вчора, 10 листопада, у ряді міст України підприємці організували мітинги протесту проти міністерських обіцянок. А сьогодні акція набула загальнонаціонального масштабу.

З протестами вийшли підприємці і на площу Свободи в Херсоні. У фоторепортажі Олександра Корнякова – коротка хроніка цих подій.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини