Херсонські боксери привезли медалі з чемпіонату України

17 жовтня 2019 07:02
704

Золоту, дві срібні та дві бронзові медалі завоювали представники Херсонської обласної організації Федерації боксу України на перехідному чемпіонаті України з боксу серед юніорів в Одесі. У загальнокомандному заліку наша збірна посіла третє місце чемпіонату.

Про це повідомляє Спорт для всіх.

Шульга Валерій став чемпіоном України у ваговій категорії + 90кг.

Григорян Андранік у ваговій категорії до 52кг і Кириченко Кирил у ваговій категорії до 63кг завоювали срібло першості.

Голбай Дмитро у ваговій категорії до 46кг і Цвентарний Кирил у ваговій категорії до 44,5кг стали бронзовими призерами чемпіонату.

Брали участь спортсмени в чемпіонаті під керівництвом старшого тренера збірної Херсонської області з боксу серед юніорів Андрія Саца, особистих тренерів Андрія Волощука, Олександра Курдова, Вадима Андриянова, Сергія Олейниченко, Олега Губки.

Також до складу команди увійшов суддя національної категорії Роман Чернишов.