Херсонка Анна Волик опановує вуличне мистецтво під час карантину

Херсонка Анна Волик – художниця. Через карантин у неї вимушена відпустка. Жінка вирішила тимчасово опанувати  новий для себе вид творчості – вуличне мистецтво.

Крім того, Анна шиє захисні маски, які також прикрашає різними малюнками.

Про це повідомляє UA:Херсон.

На початку карантину Анна Волик шила захисні маски з різними зображеннями.

"Наші люди не могли купувати модні маски, з аніме. Тоді я вигадала таку ідею – акриловими фарбами, які не шкідливі, малювати такі малюночки. Їх можна прати і прасувати, вони зроблені зі стовідсоткової бавовни, тому абсолютно безпечні", - розповіла Анна Волик.

Коли попит на засоби індивідуального захисту знизився, вирішила розмальовувати під’їзди та двері. Художниця говорить, що з’явився вільний час, сусіди знають, що вона малює, тож, попросили розмалювати один під’їзд, і це був початок вуличної творчості.

Кілька годин витрачає художниця, щоб розписати одні під’їздні двері. Перша її робота – кульбаби на сусідньому будинку. Тут, каже Анна, працювала близько 4 годин, оскільки довелося опановувати нові фарби. Після того, як художниця виставила в соцмережу результат роботи, їй почали надходити замовлення.

"Почала розмальовувати двері свого під’їзду. Це – моя четверта робота. Сусіди почали ображатися і казали, коли ж ти нам намалюєш. І ось, ця коронна відпустка дозволила намалювати Париж. Захотіли сусіди оце такий маленький Париж у великому дружньому дворі", - розповіла Анна Волик.

Переважно, за словами мисткині, вона втілює у життя ідеї замовників. Їй набагато легше, коли люди пропонують свої ідеї, Анна говорить, що для неї це доля – намалювати те, що вони хотіли і тоді виходить дуже гарно.

"Малювати я почала, як тільки навчилася тримати у руках пензлик. Дуже багато малювала, і батьки вирішили віддати мене в художнє училище. Почала працювати і зараз маю вже 10 років досвіду, я займаюся петриківським розписом. І також я працювала флористом, це можна побачити в моїх роботах", - додала Анна Волик.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини