Іще один павільйон для найменшеньких сиріт

У 2007 році благодійний фонд “Захист” розпочав проект збору коштів і будівництва павільйонів-манежів в обласному будинку дитини, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 3 років.

Перший павільйон-манеж БФ “Захист” збудував у 2007 році до Міжнародного дня дітей на кошти, зібрані від проведення благодійного балу.
Але одного павільйону для будинку дитини було недостатньо, і фонд вирішив побудувати ще один. Ініціативу підтримав обласний осередок Українського реєстрового козацтва.
Впродовж року збирали пожертви, цьому сприяла і газета „Вгору”. Цікаво, що на рахунок фонду кошти надсилали не лише мешканці Херсона, а й з інших міст. Наприклад, Є. Скорнякова з Дніпропетровська щомісяця надсилала від 10 до 120 гривень, а загалом надіслала 270 грн.. Керівники ПФ “Оптіма” та ПФ “Леон” дали бетон і метал. Керівництво херсонської філії “Кредобанку” організувало у своїх відділеннях збір пожертв серед клієнтів у спеціальні скриньки. Благодійну пожертву надала й американська організація “Blanket Buddies”, керівниця якої Шила Прайс днями побувала в Херсоні.
Вартість будівництва павільйону-манежу склала майже 24 тисячі гривень. Причому, козаки обласного осередку Українського реєстрового козацтва на волонтерських засадах виконали всі будівельні роботи (на суму 9833 грн.).
А по закінченню будівництва учні загальноосвітньої школи №1 провели суботник і причепурили територію. Таким чином фонду вдалося залучити до благодійності багато небайдужих людей. Завдяки їм 5 червня в обласному будинку дитини відбулося урочисте відкриття другого павільйону-манежу для маленьких сиріт.
Усього на будівництво двох павільйонів фонд зібрав пожертв більше, ніж 42 тисячі гривень. Щиро дякуємо усім землякам та співчутливим людям!

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=6717

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини