Автор статті
24 травня 2021 09:32
1,002
Поширити:

У матчі 27-го туру Чемпіонату України з футболу в першій лізі херсонський "Кристал" грав у гостях з одеським "Чорноморцем".

Одеська команда - один із фаворитів змагання, вона посідає друге місце в турнірній таблиці та практично напевно в наступному сезоні гратиме в Прем'єр-лізі, у компанії найсильніших. З "Кристалом" усе зовсім інакше: у звітному турі вирішувалося питання, чи можуть херсонці мати хоча б теоретичні шанси залишитися в першій лізі.

Уже на другій хвилині зустрічі це питання було поставлено під сумнів: черговий пенальті у ворота "Кристала", яких у цьому сезоні було більш ніж достатньо, реалізував Путря.

Після цього одесити цілком домінували на полі й не дали можливості засумніватися у своїй перевазі. На 35 хвилині Брагару подвоїв рахунок, а після перерви ще два точних постріли по херсонських воротах зробили Козак і Штогрин.

Підсумок - 0:4, і херсонська команда достроково залишає першу лігу, маючи в активі лише 9 очок.