Херсонський “Кристал” невдало зіграв на Сумщині

Vgoru
02 серпня 2021 09:07
1,007

У другому турі Чемпіонату України з футболу в другій лізі херсонський "Кристал" зустрічався з командою "Вікторія" з селища міського типу Миколаївка, що на Сумщині.

Команда ця дістала професійний статус тільки в цьому році, але вже демонструє непогані результати. У першому турі "Вікторія" зіграла внічию на виїзді з "Ярудом", а в другому - обіграла наш "Кристал".

Усі голи були забиті в першому таймі. Спочатку відзначився нападник господарів Вадим Шаврін, але буквально через хвилину арбітр призначив пенальті у ворота "Вікторії", яке впевнено реалізував досвідчений Іван Гливий. На жаль, на перерву херсонці пішли, програючи: це знову Шаврин скористався помилками наших захисників.

У другому таймі "Кристал" домінував, були небезпечні моменти, але "Вікторія" "засушила" гру й довела справу до прийнятного результату.

Підсумок - 1:2, і в наступному матчі "Кристал" зіграє вдома з ФК "Суми". Гра відбудеться 8 серпня.