«Гейзери» на вулицях

Коли проходиш по вулиці Миру, то потрапляєш у світ “гейзерів”, пара з яких застилає все навколо.

Насправді ж це пара з теплотраси, яка проходить під землею і давно проіржавіла й згнила.
А низка глибоких котлованів – це спроби її залатати. І хоча ремонтників уже давно не видно, ямища чомусь не закопують.
Якщо теплотраса “гейзерує” на вулицю, то логічно припустити, що до будинків тепло не доходить. А між тим у цьому районі – два дитячі садки, два ліцеї, ХНТУ з навчальними корпусами й 3-ма гуртожитками і десятки житлових будинків. Як же в них люди зимують?
Проректор ХНТУ Юрій Бондарчук розповів, що через аварії чотири корпуси університету не опалюються.
Начальник міського управління МНС Валерій Калушин повідомив: за його інформацією, у тому районі зараз без опалення залишаються дитячий садок №34 і житловий будинок по вул. Миру, 25. За вириті котловани відповідає “Херсонська ТЕЦ”. “Ми неодноразово попереджали, направляли протоколи керівництву ТЕЦ – загорніть ями! Працівники нашого управління поставили попереджувальні знаки, загородили провалля плитами. Але часто самі люди крадуть знаки і здають їх на металобрухт!”, – говорить Валерій Калушин. А голова правління ВАТ “Херсонська ТЕЦ” Олександр Рововий категорично заявив, що проблем з теплопостачанням у цьому районі немає, ніяких протоколів ТЕЦ не отримувала. А загорнути котловани поки що не вдається, бо не вистачає засобів і людей. І кому вірити?!
... А тим часом на вулиці Миру біля котлованів з ранку до ночі граються діти... А тим часом і в інших районах міста стаються аварії – то на теплотрасах, то на магістралях водопостачання. Одну з них, доволі масштабну, ми зафіксували на розі вул. Горького і Комунарів минулого вівторка (фото).

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=6249

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини