Газету сфальсифікували

Вперше за всю понад 90-річну історію “Вісник Олешшя” 5 листопада вийшов у фальшивому варіанті.

Цей номер тиражем у кілька тисяч примірників випущений не нами. Він і не схожий на справжній “Вісник Олешшя”, який прийшов до читача кількома годинами пізніше, – ні за мовно-стилістичним, ні за поліграфічним оформленням, ні навіть за кольором паперу та його форматом.
Але фальсифікатори до цього й не прагнули. Їхнім завданням було єдине – донести до читача (отже, й виборця) фальшиве інтерв’ю з першим заступником міського голови Людмилою Зарічною.
Текст цього лже-інтерв’ю, може прокоментувати сама Людмила Петрівна (якщо вбачатиме у тім потребу), ми ж лише зазначимо: якби у ньому була правда, то не було б потреби звертатись до фальсифікації чужої газети. А тим більш приписувати авторство відомому журналістові. Тому розцінювати це лже-інтерв’ю слід не інакше, як елементарний наклеп.
Редакція газети того ж дня поінформувала про інцидент повноважних представників співзасновників газети й прокурора Цюрупинського району. Фальсифікація газети – це кримінальний злочин, і ми впевнені, що наші правоохоронці не забаряться з його розкриттям.
“Вісник Олешшя” відтепер увійшов п’ятірку газет України, які у різний час були сфальсифіковані. Найгучніший скандал мав місце кілька років тому, коли у такий же спосіб вийшла в світ всеукраїнська газета “Сільські вісті”, найтиражніша на той час (понад 1.000.000 примірників), і теж у зв’язку з виборами. Тому, незважаючи на прикрість, яка прийшла у наш колектив, тут є й позитив: газету, яка не має авторитету у читача, ніхто не фальсифікуватиме, а фальсифікують ту, якій читач вірить і яка – читач у тім переконаний – не опуститься до наглої брехні.

Від редакції: Передвиборна боротьба в Цюрупинську супроводжується гучними кримінальними розборками. Не так давно там пошкодили вуличну рекламу та побили рекламістів, що приїхали відновити її. А також порізали шини на їхньому автомобілі.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=7229

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини