Грюкнули дверима. “Кристал” переміг у передостанньому матчі

07 червня 2021 10:30
901

Свій передостанній матч у розіграші Чемпіонату України з футболу в першій лізі сезону 2020-2021 херсонський "Кристал" провів на стадіоні "Колос-Арена" в селищі Магдалинівка Дніпропетровської області.

Суперником херсонців був "ВПК-Агро".

Як відомо, "синьо-зелені" ще в попередньому турі втратили всі шанси залишитися в першій лізі, тому, можливо, футболісти нарешті розслабилися і видали цілком солідну гру.

Цікаво, що в першому таймі і господарі, і гості упустили безліч моментів, але м'яч у ворота ніяк не хотів залітати. Голи прийшли лише в другій половині зустрічі. На 74-й хвилині "кристалівець" Вакуленко прицільно пробив у верхній кут воріт противника. Але вже через дві хвилини "ВПК-Агро" рахунок зрівняв: це Шевченко вдало зіграв на добиванні.

У кінцівці активнішими були футболісти з півдня, яким вдалося забити другий м'яч: відзначився все той же Вакуленко.

Перемога "Кристала" з рахунком 2:1 стала всього лише третьою в поточному сезоні.

Завершиться турнір для "Кристала" в Херсоні 12 червня, коли "синьо-зелені" зустрінуться з "Нивою".