Еліта футболу Херсонщини 2017 року

Еліта футболу Херсонщини 2017 року

За традицією, по завершенні футбольного сезону автор цих рядків, спортивний журналіст онлайн газети «Вгору», проводить опитування тренерів, спеціалістів футболу, аби визначити лауреатів футболу Херсонщини у різних номінаціях.

Одинадцять найкращих футболістів

Цього разу при визначенні одинадцяти найкращих футболістів області було названо 41 кандидата з усіх команд-учасниць. Однак до числа лауреатів потрапили лише 11 найкращих віртуозів м’яча. Ось вони, лауреати 2017 року гри мільйонів на Херсонщині:

 1. Андрій Бичко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 2. Андрій Головко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 3. Іван Горошко «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
 4. Віталій Візавер «Колос» (Чорнобаївка)
 5. Сергій Гайдаєнко СК «Каховка» (Каховка)
 6. Віталій Куянов «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)
 7. Сергій Цой «Кристал» (Херсон)
 8. Віталій Петриченко «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 9. Юрій Комягін «Меліоратор» (Кам’янка)
 10. Олександр Муковозов «Дружба» (Новомиколаївка, Вис. р.)
 11. Кирило Кирик «Колос-ОТГ» (Асканія-Нова)

Як і належить, у списку найбільше лауреатів, які представляють чемпіона області - команду «Дружба» з Новомиколаївки – чотири. Ще три представники срібного призера чемпіонату та володаря кубка області «Колос-ОТГ» з Асканії-Нової. По одному футболісту до списку найкращих потрапили представники херсонського «Кристала», чорнобаївського «Колоса», каховської СК «Каховка» та «Меліоратора» з Кам’янки.

Юрій Комягін.

Кращий гравець області

Найчастіше при опитуванні згадувалися прізвища  футболістів Сергія Цоя з «Кристалу», Кирила Кирика з «Колоса-ОТГ»,  Олександра Муковозова з «Дружби». Однак їх випередив Юрій Комягін з «Меліоратора». Він - кращий гравець футбольної Херсонщини 2017 року.

Найвлучніший голеодор

Як повідомляє сайт ХОФФ, найбільше м'ячів у минулому чемпіонаті забив Віталій Петриченко з «Дружби» - 16. Він найвлучніший. На другому місці  його товариш по команді Юрій Лопін - 13 м'ячів. На м’яч менше у Віктора Вітенко з «Меліоратора»  та Івана Іванова з «Таврії».

Феміда Херсонщини

Нині серед суддів, що обслуговують футбольні матчі йде розмежування обов’язків. На арбітрів, які обслуговують матчі і працюють безпосередньо в полі та їх помічників асистентів арбітрів, які обслуговують гру  знаходячись на бокових лініях.

Хто ж самий об’єктивний на Херсонщині?

Багато спеціалістів та тренерів команд взагалі не могли, або не хотіли називати арбітрів, які заслуговують потрапити до справедливої футбольної Феміди Херсонщини. І все ж було названо вісім прозвищ арбітрів з Херсона, Каховки, Нової Каховки та Нововоронцовки, які обслуговували обласні змагання. Тут поза конкуренцією був лідер останніх років херсонець Ігор Пасхал, який у шостий раз поспіль став кращим арбітром Херсонської області. І не диво. Він обслуговує матчі чемпіонату країни найвищого ешелону країни та кубку України.

Найкращі у футбольній Феміді Ігор Пасхал (з права) та Володимир Володін.

Кращі асистенти арбітрів

На місця у трійці лауреатів у цій номінації претендувало сім асистентів арбітра. Серед лауреатів вперше є жінка. Найбільше голосів отримав Володимир Володін, який обслуговує не тільки провідні ігри в Україні, а і навіть міжнародні  матчі. Ще до трійки кращих потрапили двоє новокаховчан. Це Ірина Петрова та Станіслав Марулін.

Найщедріший меценат для футболу Віталій Свінцицький.

Кращий меценат футболу

Як не говори, але існування команд залежить в першу чергу від тих хто підтримує футбол не на словах а справами, вкладаючи фінанси у гру мільйонів. Тому вперше автором опитування було включено до списку номінацію «Кращий меценат футболу». Тут було три претенденти Микола Моргун з Новомиколаївки Високопільського району, каховчанин Ігор Хомінець та Віталій Свінцицький з Асканії-Нової. Вони всі зробили пристойний вклад у розвиток футболу своїх селищ та сіл, однак все ж такі більше меценатства проявив Віталій Свінцицький, при підтримці якого команда «Колос-ОТГ» з Асканії-Нової стала володарем кубка області та срібним призером. І головне що в Асканії-Новій було розпочато реконструкцію занедбаного стадіону, де з’явилося хороше футбольне поле з трав’яним газоном, зручними пластиковими сидіннями для глядачів. Тут проходять змагання як дорослих так і дитячих команд. Він переможець цієї номінації.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини