Діти загиблих військових, а також діти учасників АТО і преселенців будуть харчуватися у дитячих садках Херсону безкоштовно

До уваги учасників АТО та їх сімей. 12 лютого на сесію Херсонської міської ради буде виноситися на затвердження рішення:

"Про встановлення для батьків оплати за харчування дітей в комунальних дошкільних навчальних закладах міста і вартість харчування". Згідно нової редакції,діти, батьки яких загибли або постраждали, чи які знаходяться в зоні проведення АТО, мають статус учасника АТО, а також діти переселенців, будуть харчуватися в дитячих садках безкоштовно.

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
м.Херсон

20.01.2016 № 23

Про внесення змін до рішення виконавчого
комітету міської ради від 20.10.2015 №365
«Про встановлення для батьків плати за
харчування дітей у комунальних дошкільних
навчальних закладах міста та вартості харчування»

Згідно зі статтею 35 Закону України „Про дошкільну освіту”, Порядком встановлення плати за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667, керуючись підпунктом 6 пункту „а” статті 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2015 №365 «Про встановлення для батьків плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста та вартості харчування», виклавши пункт 1.10 у новій редакції:
„1.10. Встановити пільги, звільнивши батьків або осіб, які їх замінюють, від плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах із сімей, в яких батьки загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення, мають статус учасника АТО, дітей громадян України, які прибули та прибуватимуть на територію м. Херсона з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.”
2.Відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради (Букін О.В.) забезпечити висвітлення рішення на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів, а відділу громадських зв’язків міської ради – у засобах масової інформації.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти міської ради Ніконова Ю.М.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. заступника міського голови Черевка С.М.

Міський голова В.В. Миколаєнко

Центр допомоги учасникам АТО Херсонської області

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...