Дітям-сиротам у зоні АТО потрібна допомога

В інтернаті у Донецькій області є столярний цех, швейних цех, також вихованці займаються квітникарством.

Дитячий інтернат у Часовому Яру Донецької області потребує допомоги. Про це повідомили волонтери організації «Крила Дніпра».

В інтернаті - 59 дітей (45 хлопчиків і 14 дівчаток) різного віку, від 7 до 17 років: сироти, діти позбавлені батьківських прав, діти з відставанням у розвитку. Випускники навчаються столярної та швейної справи.

«Діти надзвичайні. Діти, оточені любов'ю. Вони багато чого вміють і багато чого вчаться. Дуже товариські. Коли ми робили спільне фото, один із хлопчиків повернувся до мене і сказав радісно: "Слава Україні!"» - розповіла волонтер Ольга Голубєва.
 
«Вони не винні і зовсім не навмисне стали нічиїми. Ситуація ускладнюється тим, що вони перебувають у зоні АТО. І якщо вам шкода чоловіків, воїнів, героїв, які перебувають під обстрілами, то як же не шкода дітей? Їхня єдина домівка - інтернат - щодня ризикує бути зруйнованою, джерела фінансування можуть виявитися відрізаними, і катастрофічно не вистачає людського тепла і турботи», - написала волонтер Валерія Новикова у своєму фейсбуці.
 
 
Вихователі просять про допомогу для повноцінного розвитку своїх вихованців. Потрібні:
 
1. Тканина - б'язь (весняного забарвлення) 5 м
 
2. Бейка коса контрастного кольору до тканини - 50 м
 
3. Ножиці великі - 5 шт.
 
4. Дублерин - 5 м
 
5. ДВП
 
6. ДСП
 
7. Дрель ударна
 
8. Лампа енергозберігальна
 
10. Зубна паста
 
11. Зубні щітки
 
12. Шампунь
 
13. Мило
 
14. Тканина для рушників, або рушники
 
15. Засіб для миття посуду
 
16. Насіння квітів, а саме: астра, петунія, сальвія, бальзамін, портулак, колеус, бегонія, віола, вербена, гацанія, лобелія, жоржина, чорнобривці (середні й бордюрні), гіпсофіла.
 
17. Добриво, а саме: універсальне, для квітучих рослин, стимулятори росту для розсади.
 
18. Засоби захисту рослин (біоінсектициди "Капут", "Актара", біорейд).
 
«Цей список передали мені вихователі. Я думаю, в наших силах допомогти їм і далі бачити яскраві фарби навколо і добре ставлення світу. А особисто від нас із Лерою прохання: давайте спробуємо зробити кожному вихованцю невеликий особистий подарунок», - попросила Ольга читачів.
 
Для особистих подарунків можливі варіанти: гігієнічні, парфумерні набори, безрозмірні колготки дівчаткам. Дітей завжди тішать сувеніри.
 
Виїзд планується після 10 березня. Номери для зв'язку у Дніпропетровську: 0502046631 - Валерія, вул, Лазаряна, 2, 0669415806 - Ольга. Невеликі пакети можна занести у Дніпропетровську на вул. Короленка 10 у Чебуречну #1.
 
Картка ПриватБанку для допомоги (позначка #діти): 5168 7572 6034 4256 Новикова Валерія.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Джерело: iPress
Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини