Держрезерв за мільйон замовив утилізацію паршивої старої тушонки

Державне агентство резерву України 25 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Екологічні переробні технології» послуги утилізації прострочених консерв на 937 тис грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», повідомляє сайт НашіГроші.

До жовтня утилізують 844 тис металевих банок по 525 г із м’ясними консервами «М’ясо тушковане. Свинина». Вони виготовлені ТОВ «Бучацький консервний завод» (припинено) і закладені у ДО «Комбінат «Троянда» на Львівщині у 2007 році. У 2010 році виявлено їхню невідповідність ДСТУ 4450:2005, а в 2011 році закінчився строк придатності.

Загальна маса консерв становить 443 тонни, а знищення однієї банки коштує 1,11 грн.

Вивозити консерви зі складів на місце утилізації виконавець буде самостійно.

Переможець повідомив, що за потреби залучить до співвиконання послуг субпідрядника – київське ТОВ «Укрекосервіс» Максима Ігнатенка. Обидві фірми мають чинні ліцензії Мінекології на поводження з небезпечними відходами, однак більш-менш відповідний вид відходів зазначений лише в ліцензії субпідрядника: 

«Відходи, які складаються або містять хімічні речовини, що не відповідають специфікації  або мають прострочений термін придатності (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення)».

Ціна угоди на 16% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 1,12 млн грн.

Конкурентами на активних торгах були ТОВ «Укрекологістика» і ТОВ «Вінекоресурс».

Столична компанія «Екологічні переробні технології» (утилізація відходів) належить Анастасії Буровій і ДочП «Баніса Енерджі Юкрейн» (альтернативна енергетика) кіпрської «Спрімонт Лімітед» («Sprimont Limited») іспанця Альфонсо Мануеля Тореса Лопеса. Переможцем керує Дмитро Агеєв, а «Баніса Енерджі Юкрейн» – Олександр Буров.

Усього з лютого 2017 року переможець отримав підрядів на 6,10 млн грн.

Закупівлю провели з другої спроби. Перший тендер відмінили після відхилення обох тодішніх учасників: нинішнього переможця «Екологічні переробні технології» – за аналогічні договори на утилізацію біологічних відходів і капусти броколі замість консерв, а нинішнього суперника «Укрекологістика» – за відсутність аналогічних договорів.

Детальніше про ці консерви читайте у минулорічній новині «Держрезерв планує знищити паршивої тушонки на 8 мільйонів, яку постачальник так і не замінив».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини