Де пропадав цюрупинський міліціонер?

До редакції газети потрапила розгромна телеграма начальника УМВС Херсонщини Михайла Ясельського.

У тексті Михайло Іванович “відчитав” співробітників райвідділів: “не зважаючи на неодноразові вимоги керівництва УМВС щодо дотримання дисципліни як на службі, так і в побуті, посилення транспортної дисципліни, встановлення жорсткого контролю за керуванням особовим складом транспортними засобами, як службовим, так і особистим, мають місце порушення зазначених вимог окремими керівниками. Аналіз аварійності свідчить про суттєве погіршення стану транспортної дисципліни, нехтування працівниками ОВС області правил дорожнього руху”.
І ніби підтверджуючи написане, в телеграмі наводиться приклад – 09.04.2006 р, близько 20:00 чергову частину Цюрупинського РВ УМВС повідомили, що “на узбіччі автошляху Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь в районі села Раденське у насипі піску, з підозрілим неприроднім паркуванням знаходиться службовий автомобіль ЗАЗ – 1102 Д. Н. 90 – 26 ХОА, який належить зазначеному райвідділу”.
Туди виїхали в.о. начальника Цюрупинського РВ, начальник штабу райвідділу, та заст. начальника РВ по роботі з персоналом.
Далі Михайло Іванович пише, що “з метою укриття достовірної ситуації, яка мала місце, не провівши службової перевірки та не направивши на експертизу на наявність алкоголю в організмі М., керівництво райвідділу, яке виїжджало на місце пригоди, обмежилось доставленням останнього за місцем проживання та паркуванням автомобіля в гаражі райвідділу”.
Для встановлення обставин події до райвідділу прибуло керівництво УМВС, хто саме – в телеграмі не вказано. Але, як не дивно, на виклик у райвідділ М. не з’явився. Та до того ж, ще й з дому він зник. “Перевірки можливого місцезнаходження М. результатів не дали. Тому було прийнято рішення про оголошення загального збору особового складу райвідділу по розшуку останнього. По даному факту УВБ проводиться перевірка”.
Куди подівся і коли знову “знайшовся” міліціонер М., в телеграмі не вказано. Також Михайло Ясельський “пригрозив”, що винні керівники будуть притягнені до суворої дисциплінарної відповідальності. А деякі і зовсім звільнені з посад. Далі начальник УМВС відзначив, що неналежне виконання обов’язків по боротьбі зі злочинністю – результат відсутності контролю за поведінкою працівників на роботі і в побуті. Михайло Ясельський пише: як “свідчать статистичні данні”, по області зменшилась активність роботи міліції з розкриття кримінальних справ, зріс залишок справ по “нерозкритих злочинах минулих років”, і т.п.
А в самому кінці телеграми Михайло Іванович попередив усіх про персональну відповідальність за виконання даної вказівки.
Дивно, але за наявною у нас інформацією, люди, котрі “прийняли участь” у цьому інциденті, отримали… підвищення по службі. Ось тепер і спробуй зрозуміти начальника УМВС – то він сварить і погрожує “санкціями”, то “винуватці” отримують підвищення...

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4129

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини