Чи побачить Україна безвізовий режим

Про що йшлося на  закритих і дуже відвертих зустрічах з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії.

Голова фракції “Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко назвав причини, через які Україна може не отримати безвізовий режим із Євросоюзом, зазначивши, що закриті зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії були дуже відвертими.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Європа в шоці від мільйона сирійських біженців. Говорити про безвізовий режим для воюючої країни в таких умовах – непопулярно. Голландські політики вимагають зупинити всі процедури до завершення референдуму щодо безвізового режиму для України”, – зазначив він.

Луценко також підкреслив, що європейський бізнес утомився від санкцій щодо Росії і в умовах економічного спаду підтримує запущене Путіним гасло "Санкції б’ють не по Путіну, а по простим людям”.

“Корупція і олігархія в Україні не подолана. Неможливо домовлятися про стратегію з країною, де Уряд втратив підтримку парламентської більшості”, – йдеться у повідомленні.

Політик заявив, що шостою причиною є те, що в законі про електронне декларування треба скасувати звуження осіб, що підпадають під контроль, а також – доформувати НАЗК.

“Висновок: ми маємо 2 тижні для формування нової коаліції, нового технократичного Уряду, голосування за поправку в законі. Наступні 2-3 місяці Уряд має усунути всіх партійних та олігархічних ставлеників із найкрупніших державних монополій, покінчити зі смотрящими на митниці та інші видимі антикорупційні кроки. Інакше – фіаско. Брюссель сльозам не вірить”, – резюмував він. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини