Будинки в Кончі-Заспі та махінації в сфері закупівлі важливих ліків

Журналісти програми Наші гроші опублікували сюжет про заступника голови Служби зовнішньої розвідки СБУ Сергія Семочко, якого в сюжеті підозрюють в причетності до дефіциту важливих препаратів для людей хворих на діаліз.

Під час роботи в СБУ, Семочко змінив кілька посад. До окуупаціі Криму працював на півострові, потім був у керівництві контррозвідки й керував СБУ Києва. Два місяці тому був переведений до Служби зовнішньої розвідки.

Журналістка Леся Іванова в своєму розслідуванні з'ясувала, що під час роботи в контррозвідці, Семочко був причетний до того, що держава не могла закупити для аптек ліки для діалізу.

Пацієнти вимагають щоденного прийому ліків методом діалізу. Також заборонено змінювати препарат, який допомагає від хвороби. За даними видання, під керівництвом Семочко від фармакологічних компаній стали вимагати проводити тендери. Насправді, відзначають журналісти, у фармокологічного бізнесу лише вимагали "відкати" за можливість закупити ліки.

Журналісти Наші гроші також показали дорогі будинки в Козині й автомобіль Land Cruiser, які, за даними журналістів, належать Сергію Семочко.

Також у сюжеті наголошується, що родичі Семочко володіють російським громадянством і бізнесом у Криму.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини