Будівництво і ремонт доріг на Херсонщині залишається пріоритетним завданням

«Потрібно масово почати ремонт всіх об’єктів, що були затверджені та погоджені. Для нас будівництво і ремонт доріг є пріоритетом, який нам визначив Президент України в рамках проєкту «Велике будівництво» і реалізації інфраструктурних проєктів», - наголосив Юрій Гусєв під час селекторної наради.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир поінформував присутніх щодо співфінансування з місцевих бюджетів об’єктів ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення у 2020 році.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

За його словами, голови Бериславської, Каховської, Нововоронцовської та Новотроїцької РДА надали гарантійні листи про забезпечення співфінансування визначеного переліку об’єктів ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Станом на 06 березня фактично виділено кошти з бюджету Бериславського району в обсязі 100 тис. грн. Прийняття рішень щодо виділення інших коштів очікується на наступних чергових сесіях, які призначені на кінець березня – квітень 2020 року.

Тож Сергій Козир звернувся до органів місцевого самоврядування:

«Якнайскоріше виділення коштів співфінансування вирішить питання своєчасної підготовки до ремонтно-будівельних робіт за рахунок додаткового фінансування з державного бюджету, які Укравтодор планує залучити в поточному році. Треба якнайшвидше провести сесії та виділити необхідні кошти для того, щоб Служба автомобільних доріг могла розпочати роботи».

Сергій Козир також зазначив, що формуються пропозиції щодо додаткових об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, які можуть бути реалізовані в 2020 році.

«До цього переліку належать об’єкти ремонту зруйнованих ділянок автомобільної дороги Т-22-07/Т-04-03/ – Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав у межах Нововоронцовського, Високопільського та Великоолександрівського районів і завершення ремонту автомобільної дороги Т-04-03 Мар’янське – Берислав – /Р-47/», - резюмував заступник голови ОДА.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини