Безлімітно їздити транспортом і відвідувати музеї - у Львові запрацює туристична картка

З 17 вересня у Львові діятиме "Карта Туриста - Lviv City Card"

Надаватиме туристу безлімітний проїзд в електротранспорті міста, можливість відвідати більше 10 музеїв безкоштовно, піднятись на вежу Ратуші, безкоштовну пішохідну та автобусну екскурсію та знижки в деяких галереях та крамницях міста від 5% до 10% та в закладах харчування від 20% до 30%. Про це повідомляє сайт Gazeta.ua.

"Основною метою картки є розвиток культурного туризму. Цільовою аудиторією є, звичайно, іноземці, кількість яких у нас активно зростає. За минулий рік Львів має найбільші темпи в Європі по росту іноземних туристів. Їх у нас є близько 50-60%. Найближчим часом очікується тільки збільшення цього показника. Для них, ця картка є звичною практикою. Вона давно поширена у найбільших, туристичних містах Європи" – пояснює директорка ЛКП "Центр розвитку туризму" Мар'яна Олеськів.

Картка туриста буде платною. На 24 год. коштуватиме 250 грн, на 48 год. – 350 грн, на 72 год. – 450 грн.

"Якщо враховувати ціну послуг, якими користується турист за день, то йому вигідніше купувати комплексну картку, ніж оплачувати все окремо" – каже Мар'яна Ігорівна..

Якщо людина купила картку чи замовила її онлайн, плануючи поїздку, але їй не вдалося нею скористатися у ці дні, картка залишається дійсною, доки її активують.

Поки сервіс працює у тестовому режимі. Перший потік - 3000 карток розраховані на дорослих. Але будуть визначати подальшу потребу випуску та покращувати систему. До Різдвяних свят планують випустити сімейні картки для двох дорослих та дітей, а з часом, відслідковуючи попит обіцяють випустити також окремо студентські та дитячі картки, якщо заклади, з якими співпрацюють, таке дозволятимуть.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини