Amnesty International Ukraine засудила заборону ЛГБТ-маршів у Рівному

Українське відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International вважає юридичним фарсом і порушенням прав людини рішення міської ради Рівного щодо заборони ЛГБТ-маршів у місті.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук.

«Рішення Рівненської міської ради про заборону проведення всіх у місті маршів ЛГБТ-спільнот та інших заходів, які влада трактує як «пропаганду девіантної статевої поведінки» — яскравий приклад того, як передноворічне божевілля може стосуватися не лише масової біганини за подарунками й продуктами, але й повністю протиправних рішень місцевої влади», — написала вона.

На її думку, немає жодних законодавчих підстав для ухвалення такого рішення.

Вона також наголосила, що, відповідно до міжнародного права, усі міжнародні пакти та рішення Європейського суду з прав людини забороняють дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності при організації мирних публічних заходів.

«Рішення міської ради в Рівному — це пряме порушення прав і свобод людини. І я закликаю місцевих депутатів/-ок скасувати це рішення та припинити ганебну дискримінацію людей за ознаками сексуальної орієнтації й гендерної ідентичності», — додала Покальчук.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини