120 грн за пачку. Коли в Україні подорожчають цигарки

Ціна за пачку цигарок в Україні поступово перевалить за 110-120 гривень. Бо заплановане щорічне підвищення ціни на 20% буде збільшуватися з урахуванням інфляції.

Про це в ефірі ObozTV заявив економічний експерт Максим Праздніков. За його словами, в проекті держбюджету на 2019 рік уже прописано підвищення на 30%, замість стандартних 20.

«Україна взяла на себе зобов'язання: довести ціну на цигарки в країні до рівня, який на сьогодні існує в Європі. І є певна програма до 2024 року, яка передбачає, що кожен рік вартість повинна зростати на 20%», - пояснив Праздніков.

Тепер же, уточнив він, підвищення ціни вирішили перерахувати, скоригувавши на рівень інфляції. І це незважаючи на заяви представників тютюнової галузі, які вважають занадто високим і початкове підвищення на 20%.

«Отже, що в перспективі 3-4 років, враховуючи потенційний курс і перерахунок, ціна пачки сигарет в Україні перевищить 110-120 гривень. Зараз це буде близько 35-36 гривень, а в рамках декількох років ціна виросте в три рази», - підсумував економіст.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини