У міськвиконкомі змінилися кадри

У середу 21 червня міська рада провела чергову сесію. У порядку денному, окрім земельних питань, яких накопичилося більше сотні, були й кадрові.

Заступника міського голови Сергія Черевка депутати поки що позбавили крісла члена виконкому, а в кріслі заступника мера він залишився зі статусом “в.о.”.
Депутати із фракції БЮТ надали документи, що спонукали мандатну комісію з питань етики та прав людини рекомендувати мерові не висувати Сергія Черевка на посаду віце-мера. І мер погодився з комісією. Між тим, у Володимира Сальдо з’явилося двоє нових заступників – Дмитро Калюжний, який нещодавно був заступником начальника ДПІ в Херсоні, а також Роман Підперигора, діючий начальник фінуправління міськвиконкому.
Список претендентів на місця у міськвиконкомі мер зачитував поіменно, називаючи, хто рекомендував людину у владний орган. Більшість членів виконкому ввійшли туди, так би мовити, “за посадою”– заступники міського голови, голови районних у місті рад, начальники податкової інспекції й санстанції. Інші кандидатури пропонували міський голова й політичні партії – передбачається, що вони й візьмуть відповідальність за своїх висуванців. Про те, чим займається виконком, “Вгору” вже писала. Нагадаю, цей орган не є виконавчим комітетом ради в повному сенсі, він має власні повноваження і ухвалює рішення з деяких питань. Наприклад, вирішує, чи можна приватним перевізникам піднімати ціни на проїзд у маршрутках, або дозволяє міськводоканалу збільшити свої тарифи. І ця робота настільки приваблює деяких членів виконкому, що троє заступників міського голови (Юрій Христич, В’ячеслав Яременко й Роман Підперигора) на сесії у середу відмовилися від депутатських мандатів заради місця у виконкомі. Цікаво, чи складе з себе повноваження депутата колишній віце-мер Альона Ротова, яка зараз є депутатом облради, адже вона теж затверджена членом виконкому...
До речі, кількість місць у міськвиконкомі збільшили – тепер у нас буде не 25 його членів, а 35. Серед них 3 директори ринків, 2 представники ветеранських організацій афганців, керівники крупних підприємств.
Комуніст Павло Маслов за-пропонував продовжити роботу тролейбусів, щоб дачники могли й після 19 години діставатися додому цим безкоштовним для них транспортом. Навіть річпорт готовий відкоригувати графік приходу катерів, аби люди якомога довше перебували на дачах. Для цього потрібно додатково заплатити “Херсонелектротрансу” 14 тис. гривень, однак за словами начальника фінуправління міськвиконкому Романа Підперигори, зараз в міському бюджеті на це грошей немає. Їх можна буде передбачити за результатами першого бюджетного півріччя.

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=4297

 

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також