Сальдо притягнуть до суду?

Коли в Херсоні почалась “тарифна війна” – відомо всім: квартплата підвищена з торішнього вересня. А от коли “тарифна війна” скінчиться, не знає навіть… суд. Ще в середині лютого нинішнього року голова обласного громадського Центру правозахисту споживачів Олександр Шаповалов подав у суд позов до Херсонського міськвиконкому – він вимагає скасування рішень щодо нових тарифів на обслуговування житла.

Минуло вже більше 3-х місяців, однак справа не зрушилась з мертвої точки.
Спочатку суддя Суворовського райсуду Поліна Яківна Ігнатенко відклала слухання, бо у неї були важливіші справи. Потім суддя направила судовий запит до міськвиконкому з вимогою надати рішення щодо квартплати, без яких вона не може розглядати справу по суті. Але міськвиконком рішень судді не дав, через що слухання відклали на місяць. Потім у травневому засіданні представник мерії подав щось схоже на “рішення”, проте виявилося, що це – усього лише комп’ютерні роздруківки, не завірені підписами і печатками, та ще й без додатків із самими тарифами. Слухання знову відклали...
Олександр Шаповалов заявив клопотання про притягнення до відповідальності винних посадовців міськвиконкому. Але суддя відхилила це клопотання. Тоді позивач попросив суд порушити кримінальну справу проти представника міськвиконкому у суді та персонально проти мера міста Володимира Сальдо як відповідального за діяльність виконкому – адже вони умисне перешкоджають здійсненню правосуддя. Суддя і це клопотання відхилила. Однак “пообіцяла” притягти мера до відповідальності за неповагу до суду у разі, якщо необхідні документи не будуть представлені до наступного засідання, призначеного на 6 червня.
Окрім Шаповалова до суду з питання тарифів також звернувся прокурор міста. Це було у січні, розгляд справи досі триває, вірніше, – розтягується... Дивно: невже юридичний відділ міськвиконкому не повідомив Володимира Васильовича, що після подачі прокурором позову дія рішення, що оскаржується (в даному випадку – про підвищення тарифів), призупиняється? Тобто, мешканці Херсона вже протягом 4-х місяців не повинні платити квартплату за новими тарифами! І чому про це мовчать і “Херсонський вісник”, і Інтернет-сайт міськвиконкому, і радіо? І чому навіть прокуратура не помічає такого “упущення” в інформуванні громадян? Адже багато хто з них слухняно платить завищені тарифи. І ні судді, ні прокурору не шкода наших грошей?

http://old.vgoru.org/old/modules.php?name=News&file=article&sid=5483

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також