Вхід

Планування вагітності: про що варто подумати до зачаття

Передусім, варто відмітити, що в нашому житті досить багато жінок, які в деяких питаннях покладаються виключно на удачу, скажімо, в питанні на іспиті або квитку в лотереї. 

Звичайно ж, можна ще зустріти тих, хто на удачу розраховує і в питаннях материнства, проте, останнім часом все більше жінок підходять до питання планування дітей максимально відповідально. Це дійсно украй серйозне питання, що вимагає уважності і особливій увазі до свого способу життя.

Кожна жінок репродуктивного віку повинна знати, що вона здатна завагітніти тільки декілька днів в місяці. До речі, найбільш вдалими є дні овуляції і декілька днів до і відразу після неї.

Наприклад, якщо цикл складає близько 28-30 днів, то максимально вдалими для зачаття є 14, 15, 16 днів циклу. Слід також розуміти, що яйцеклітина може залишатися живою впродовж 24 годин, сперматозоїди у свою чергу значно живучі (правда все залежить від способу життя, який веде чоловік), в середньому 72 години. Загалом, рада тут може бути єдиною, для того, щоб "потрапити" у вдалі дні, фахівці рекомендують займатися сексом через день.

В тому випадку, якщо виникають які-небудь проблеми із зачаттям, партнерам необхідно розуміти, що це командна дія, а тому, перевірятися і звертатися до лікарів необхідно обом. Мало просто того, що жінка веде правильний спосіб життя, потрібно щоб все гаразд було і у її супутника. Важливий раціон харчування і режим дня.

Правда, якщо завдання чоловіка насамперед відмовитися від шкідливих звичок, багато гуляти і вести здоровий спосіб життя, жінці необхідно настроїти свій організм на вагітність. Спершу перевірити усі органи репродукції, вони повинні працювати на усе 100%. Слід розуміти, що якщо вік більше 25 років, а вагітність при цьому перша, то очевидно, що яєчники трохи ослабіли. Природно, тому може бути багато причин: стрес, перенесені захворювання і так далі. Загалом, яєчники як би це не звучало, вимагають підтримки. Гінеколог при необхідності призначить спеціальні препарати на основі білків.

Жінці і чоловіку, які найближчим часом планують стати батьками не можна пити алкогольні напої, палити також забороняється. Не менш важливо стежити за вагою усього організму, людям з проблемою зайвої ваги зачати дитину буде набагато складніший. Бажано менше нервувати, привести тіло і душу до стану повної гармонії. Якомога більше часу рекомендується проводити на свіжому відпочинку.

Це зовсім не означає, що жінці треба покласти навколо себе корисні продукти і лежати, нічого не роблячи. Життя не повинне змінитися принципово. У тому випадку, якщо в ній був присутнім спорт, не варто від нього відмовлятися. Якщо навпроти, спорту в житті не було зовсім, період планування вагітності - ідеальний час щоб почати. Звичайно, не треба тягать гантелі, але плавання або зайняття аеробікою підуть виключно на користь.

У тому випадку, якщо завагітніти доки не виходить, не варто думати про безпліддя. Цей діагноз може поставити тільки лікар, через рік, а то і два після початку активного планування.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее