Вхід

Чому січеться волосся? Як подолати проблему?

Якщо волосся січеться, має тьмяний та нездоровий вигляд, скоріше за все мова йде про брак живлення та неправильний догляд за ним.

Волосинка складається з декількох шарів, зовнішній називається кутикулою, його клітини нашаровуються одна на одну і захищають внутрішню будову волосся, що складається з кератину. Січеться волосся через зношування клітин кутикули, коли волокна кератину відділяються одне від одного. Тоді волосинки ніби розщеплюються на кінцях, що в медицині отримало назву трихоптілоз.

Чому волосся починає сіктися?

Головних причин посіченості волосся три:

  1. Внутрішні розлади функціонування організму, пов’язані зі стресами, браком вітамінів, інфекціями та хронічними хворобами.
  2. Захворювання шкіри, такі як себорея, нейродерміт тощо.
  3. Вплив зовнішніх факторів: неправильно підібрані гребінці, погана якість проточної води, якою людина миє голову (наприклад, від хлорованої води волосся сильно січеться), зловживання феном, прасочкою для волосся, шампунь, який не підходить до даного типу волосся тощо.

Також слід враховувати, що структура волосся у кожної людини своя, тому треба обрати для себе оптимальну довжину волосся, враховуючи його важкість, міцність. Тонке волосся, яке виростає більше, як на 20 см, зазвичай січеться.

Як боротися з посіченим волоссям?

Якщо ви помітили, що у вас почало сіктися волосся, найкраще, що можна зробити – підстригти його. Також необхідно пам’ятати, що кінчики волосся потребують регулярного підстригання, інакше проблеми не уникнути.

На сьогодні непогані відгуки має так звана лікувальна стрижка, або стрижка гарячими ножицями. Після цієї процедури кінчики волосся довго зберігають вологу, поживні речовини.

Щоб уникнути посіченості волосся, варто не зав’язувати його занадто туго, забути про металеві шпильки. Все це призводить до пошкодження структури волосся. Також не рекомендовано розчісуватися одразу після миття голови, не можна занадто енергійно витирати волосся рушником, це також шкодить його структурі. Сушити голову варто теплим, а не холодним чи гарячим повітрям.

Окрему увагу необхідно приділити вибору гребінця. Він повинен бути зробленим з натуральної щетини, з цільного шматка дерева, мати заокруглені зубчики. Гребінці з металевими зубчиками взагалі не варто використовувати в домашніх умовах, вони призначені для створення зачісок у салонах краси.

Під час гарячої укладки слід користуватися засобами захисту волосся, наприклад, термальним спреєм.

Для здоров’я та гарного вигляду волосся велике значення має правильне харчування, тому до свого раціону варто включити морепродукти, рибу, сир, молочні продукти, оливкову олію.

Для додаткового живлення та зволоження волосся стануть у пригоді такі засоби, як маска з кефіру, з реп’яхової чи касторової олії. Також можна використовувати спеціальні ополіскувачі після миття волосся на основі шавлії, березового листа, кульбаби, цвіту липи, подорожника, ромашки.

Проблема посіченого волосся особливо часто постає взимку: через перепади температур, сухість повітря у приміщенні, часте використання фену. Щоб захистити його від ушкодження, варто регулярно живити його, правильно харчуватися та носити шапку, щоб уникнути негативного впливу морозу та вітру.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее